Bump. Da radę puścić zamówienie z Mousera? Bo już się uzbierało na darmową dostawę.
Fakt, tylko w takim razie będę musiał za swoje komponenty jak najszybciej zwrócić.
EDIT: Wolę zamówić sam te swoje rzeczy, bo w sumie i tak zamówienia pozostałych wystarczą na darmową wysyłkę.
A jak wygląda procedura?
Gdzieś przelać komuś coś zaliczkę? Bo jednak trzeba wyłożyć najpierwej
Generalnie polega na dogadaniu się, zazwyczaj zamawia ten komu najbardziej zależy tudzież ma najwięcej na chciejliście. Jak graty są tanie, to ja typowo rozliczam się już jak przyjdzie.
Zrobiłem porządki na liście zakupów.
1 polubienie